top of page
Biography
Snímek obrazovky 2021-03-08 v 13.24.49.p

Naše společnost má v oblasti streamingu několikaleté zkušenosti. Realizovali jsme již mnoho přenosů s desítkami tisíc diváků ( Lucie, Tata Bojs, Faithless, Kasabian, Eva Farna, Kontrafakt, Socialbakers Engange a další projekty )

 

 

Nabízíme  Vám v současné době  ideální NoCovid řešení, které Vám umožní uchování konktaktu s publikem a zákazníky. Stream je také možné využít pro firemní konference nebo propagaci produktů. V naší nabídce je komplexní zajištění přenosu na několik kamer HD/4K, včetně jízdy, optických kabelů, jeřábů a přenosového vozu. Hlavní výhodou streamu je mobilita přenosového  studia. Stream je tedy možné realizovat i venku nebo ve Vámi vybraném vnitřním prostoru.

 

Technická produkce

Zabýváme se komplexními službami (návrh scény, výroba obsahu, AV technika) při technickém zajištění akcí (kongresy, konference, veletrhy, kulturní a sportovní akce, galavečery apod.), kde jsme schopni zajistit veškeré potřebné technické zázemí (pódia, dekorace, projekce, ozvučení, světla, tlumočení, hlasování ) a technickou obsluhu.

 

BIO

bottom of page